CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Mielca i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 17:42 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy kompetentne usługi rolnicze tudzież zarządzamy obsługą gospodarstw rolniczych.Na wszystkie wytwarzane roboty jak i usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Termin realizacji determinujemy według wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy czy też słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podparte na uprawianiu całego szeregu gatunków zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych prowadzących, transportowców jak i wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to fabrykowanie usług w granicach przewozu postaci względnie rzeczy pojazdami, które są zapisane na terenie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi bądź rzeczy na terytorium innego kraju bądź ściąganie spoza granicy do Polski.
91917
Ogłoszeń
102
Miast
4040
Użytkowników
918
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.