CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

SPAWACZ MAG KONSTRUKCJI STALOWYCH Francja OGŁOSZENIE FIRMOWE

July 11, 2018 12:15 - Dam pracę - Rzeszów

0.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
Grupa AKCJA JOB
ALBEDO HR Sp. z o.o - Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443
dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

SPAWACZ MAG KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy: Francja

Zadania:
• Spawanie metodą MAG konstrukcji stalowych
• obróbka ślusarska

Wymagania:
• umiejętność spawania metodą MAG
• kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w pracach przy spawaniu konstrukcji stalowych
• dobra znajomość rysunku technicznego
• dokładność i precyzja
• samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
• gwarancję zakwaterowania
• zwrot kosztów przejazdu Francja -Polska, Polska-Francja (mile widziani kandydaci z własnym autem)
• pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
• zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu.
• ubrania robocze
• możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV lub kontakt telefoniczny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest ALBEDO HR z siedzibą w Warszawa 00-515, Żurawia 22 214. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
35410
Ogłoszeń
102
Miast
1868
Użytkowników
421
Zarejestrowanych