CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

Lekkie prace produkcyjne-Holandia!! OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 18, 2018 09:07 - Dam pracę - Dębica

7000.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Szukasz ciekawej i stabilnej pracy za granicą?
Z nami masz możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz nawet na dłuższy okres czasu! Jako Agencja Pracy Tymczasowej obsługujemy oferty z sektora produkcji i ogrodnictwa w Holandii.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:
Pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców i warzyw zgodnie z zamówieniami. Praca do 60 godzin tygodniowo od poniedziałku do soboty. Umowa zawierana jest na 12 tygodni z możliwością przedłużenia, a nawet stałej współpracy.

Wyjazd możliwy również w parach i grupach znajomych - zapewniamy wspólne zakwaterowanie.

Miejsce pracy: okolice Rotterdamu i Hagi

Stawka do 10,50 euro/h podstawa, plus dodatki zmianowe, nadgodziny i weekendy (płatne +25% i +50%)

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie oparte o umowę o pracę na warunkach Holenderskich,
- zorganizowany przejazd z Polski do Holandii,
- możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia,
- wspólne wyjazdy dla par i grup znajomych (gwarantujemy wspólne zakwaterowanie),
- kwaterunek w mieszkaniach, domkach, hotelach o dobrym standardzie (telewizja, internet w cenie czynszu),
- regularne wypłaty przelewane na wskazane konto bankowe,
- szkolenie wstępne przed podjęciem pracy,
- opiekę koordynatorów podczas pobytu,
- ubezpieczenie przez cały okres trwania umowy,
- dużo godzin pracy, możliwość prac w godzinach dodatkowych i w weekendy.

Nasze wymagania:
- dyspozycyjność,
- elastyczność, gotowość do pracy w zmiennych godzinach na różnych stanowiskach,
- odpowiedzialność i sumienność.

Nie wymagamy doświadczenia!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rekrutacji.

Na wszelkie pytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 18:00

178508070
512997550

Nie zainteresowała Cię nasza oferta? Nic nie szkodzi, co chwila pojawiają się u nas nowe oferty pracy. Zostaw swoją Aplikację i oczekuj na nasz kontakt - znajdziemy dla Ciebie pracę!

Oferta pracy Agencji Pracy Tymczasowej o numerze certyfikatu Kraz 12631.
27681
Ogłoszeń
102
Miast
1562
Użytkowników
350
Zarejestrowanych