CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Mielca i okolicy

OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 2, 2018 19:50 - Różne - Poznań

1200.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
ozpocząłeś już poszukiwania urządzenia, które znacząco poprawi jakość powietrza w twoim mieszkaniu bądź biurze? A może potrzebujesz takiego, które schłodzi Cię w upalne dni, ale nie przyczyni się do częstych infekcji górnych dróg oddechowych, jak klimatyzacja? Dobre powietrze jest jest kluczowe dla zdrowia.


W naszej ofercie m. in. oczyszczacze powietrza, które wyróżniają się jakością, wentylatory idealnie się sprawdzą podczas upałów, osuszacze które świetnie wykonają swoje zadanie, jeśli chcesz pozbyć się wilgoci ze swojego domu. A jeśli w Twoim pokoju jest sucho możemy ci zaproponować skorzystanie z nawilżacza powietrza. Polecamy go zwłaszcza osobom z chorobami górnych dróg oddechowych.


Nie tylko dla Ciebie ważna jest ochrona środowiska - dla nas również, to dlatego nasze urządzenia wyróżnia minimalne zużycie energii, a wszystkie opakowania, do których je pakujemy ulegają recyklingowi.


Zależy ci na tym, by połączyć funkcję oczyszczania powietrza z estetyką. W naszym sklepie znajdziesz produkty dla siebie, a przy tym o nowoczesnym, designerskim wyglądzie.


Zależy Nam, by nasze produkty były dostępne dla każdego, dlatego nasze produkty są w są w przystępnych cenach.

Wejdź na stronę www aby zobaczyć więcej -
https://www.airnaturel.pl

Skontaktuj się z nami, chętnie rozwiejemy wszystkie pytania i przyjmiemy zamówienie.
75815
Ogłoszeń
102
Miast
3186
Użytkowników
737
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.