Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

Asystent projektanta i kosztorysant z uprawnieniami OGŁOSZENIE FIRMOWE

March 3, 2020 12:37 - Dam pracę - Mikołów
Szczegóły ogłoszenia
Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe Ekoprobud s.c. w związku z rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA

KOSZTORYSANT

AUDYTOR ENERGETYCZNY

Praca dla ABSOLWENTA(KI) STUDIÓW TECHNICZNYCH BEZ DOŚWIADCZENIA

KANDYDAT MUSI POSIADAĆ UPRAWNIENIA BUDOWLANE

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

wykonywanie inwentaryzacji architektoniczno - budowlanych
opracowywanie dokumentacji technicznej projektu budowlanego

Oferujemy:

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość odbywania szkoleń zawodowych,
przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833).”

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

znajomość obsługi programu MS Office
znajomość obsługi programu AutoCAD
prawo jazdy kat. B
wykształcenie wyższe technicznej bądź w trakcie studiów (kierunek: budownictwo, architektura lub pokrewne)
kreatywność i chęć poszerzania wiedzy
umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, dobra komunikacja interpersonalna, wysoka kultura osobista
dyscyplina, dokładność oraz dobra organizacja pracy, konsekwencja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, dyspozycyjność.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu