Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Praca na stanowisku MONTER OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 4, 2020 22:46 - Dam pracę - Mielec
1.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Opis stanowiska pracy

Poszukiwani kandydaci do pracy na stanowisko MONTER w Mielcu.
Praca w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku 6:30- 14:30, 14:30- 22:30

Główne zadania:

proste prace manualne,
wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją,
montaż podzespołów elektronicznych,
Wymagania

zdolności manualne,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Zdobycie cennego doświadczenia
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 512 045 432 lub 510 080 401.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu