Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  PRACOWNIK PRODUKCJI OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 27, 2019 14:39 - Dam pracę - Borowa 171
3000.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma KM OKNO S.C. 39-215 Czarna, Borowa 171 zatrudni pracowników na stanowisko pracownik produkcji

Zadania na stanowisku:
produkcja okien PVC m.in. składanie, okuwanie, skręcanie stali, piła

Wymagania:
wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane średnie techniczne,
mile widziane doświadczenie na adekwatnym stanowisku pracy,
mile widziana znajomość rysunku technicznego,
chęci do pracy oraz poszerzania swoich kompetencji zawodowych,
zdolności manualne – warunek konieczny,
sumienność,dokładność,

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Rodzaj pracy: Pełny etat

Wynagrodzenie: 3 000,00zł - 6 000,00zł /miesiąc brutto
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu