Operator maszyn, pakowacz OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 26, 2022 09:56 - Dam pracę - Jasło
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Firma Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) jest spółką działającą pod marką Charlie works w NL. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą
Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju.
Dla klienta w Tilburgu szukamy osób do pracy w zakładzie produkcyjnym wytwarzającym opakowania plastikowe na zlecenie wiodących producentów kosmetyków i żywności.

Jako operator maszyn i pakowacz wraz z kolegami ze zmiany dbasz by proces produkcyjny przebiegał sprawnie i bez zakłóceń, a produkt końcowy odpowiadał ustalonym normom i standartom. Zapewniając ciągłość produkcji, czuwasz nad pracą zautomatyzowanych wtryskarek, odbierasz gotowe produkty, sprawdzasz ich jakość oraz dbasz o to by zostały poprawnie zapakowane i przygotowane do ekspedycji.

Wymagania:
- Motywacja do pracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Dokładność i dbałość o szczegół
- Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym
- Gotowość do pracy w systemie pięciozmianowym
- Własny kwaterunek

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę w wymiarze 35 godzin tygodniowo
- Wynagrodzenie zgodne z CAO w wysokości 11,81 € na godzinę
- Dodatek za pracę w systemie pięciozmianowym w wysokości 28 %
- Wakacyjne w wysokości 8%
- Kumulowane godziny urlopowe
- Możliwość ubezpieczenia

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres e-mail.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.