Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

Specjalista ds. zakupów - branża produkcyjna

March 9, 2020 15:45 - Dam pracę - Sadkowa Góra
Szczegóły ogłoszenia
Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy:
Specjalisty ds. zakupów

Miejsce pracy: Sadkowa Góra (Mielec)

Opis stanowiska:
• Budowanie rynków dostawców zagranicznych chemii gospodarczej
• Wizyty u klientów (gotowość do pracy na delegacjach zagranicznych 1 tydz. Pracy stacjonarnej, 1 tydzień wyjazdowy)
• Przygotowywanie ofert oraz negocjacje zakupowe
• Prognozowanie działań zakupowych

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku zakupowca w firmie produkcyjnej lub w firmie z branży technicznej
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1) - Główny język negocjacji

W zamian otrzymasz:
• Umowa o pracę
• Pracą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
• Wynagrodzenie podstawowe na okresie próbnym: od 4000 do 5000 zł brutto (zależne od posiadanego doświadczenia)
• Premia zależna od wyników
• Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop, samochód firmowy

Prześlij nam swoje CV na adres: specjalista-ds-zakupow.fnfq.qiya@tbapply.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu