Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

PRACA DLA STUDENTA - 17 - 20 zł brutto - 2 zmiany

March 13, 2020 08:57 - Dam pracę - Wadowice Górne
Szczegóły ogłoszenia
Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcji
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! WSZYSTKIEGO NAUCZYSZ SIĘ OD PODSTAW!
PRACA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN
PRACA NA MIESIĄC MARZEC Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZEDŁUŻENIA

Miejsce pracy: Wadowice Górne (okolice Mielca)
Zadania:
• Proste prace szlifierskie elementów
Oferujemy:
• Stawkę za godzinę pracy 17 - 20 zł brutto
• Prace od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym: 7:00 - 15:00 / 15:00 - 23:00
• Umowa zlecenie
• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Prześlij nam swoje Cv na adres: pracownik-produkcji.e4cq.qmcq@tbapply.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu