Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

Malarz proszkowy - 17 - 20 zł brutto - Nie wymagamy doświadczenia

March 15, 2020 08:40 - Dam pracę - Wadowice Górne
Szczegóły ogłoszenia
Jeśli nie posiadasz doświadczenia na stanowisku malarza proszkowego, nie masz się czym martwić!
FIRMA PROWADZI SZKOLENIA PRZYGOTOWAWCZE!
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji - Malarza proszkowego
Miejsce pracy: Wadowice Górne (okolice Mielca)

Warunki zatrudnienia:
• Umowę o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku: 7:00 -15:00 / 15:00 – 23:00
• Wynagrodzenie 17 - 20 zł brutto/h, po miesiącu pracy podwyżka + premia od 100 do 470 zł brutto
• Karta Multisport
• Ubezpieczenie grupowe

Zakres obowiązków:
• Malowanie proszkowe komponentów metalowych (praca wraz z pomocnikiem) - obsługa aplikacji malarskiej, kabiny malarskiej
• Przygotowanie komponentów do malowania

Prześlij nam swoje CV na adres:malarz-proszkowy.fngq.qiya@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu