Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

Spawacz - 18 - 22 zł netto/h

March 19, 2020 08:54 - Dam pracę - Dębica
Szczegóły ogłoszenia
Poszukujemy spawaczy z doświadczeniem w metodzie 141/136/135/111 (ze szczególnym uwzględnieniem spoiny doczołowej oraz pachwinowej (równa lub większa od 50mm).

Miejsce pracy: Dębica

Zakres obowiązków:
• Spawanie TIG 141 / MAG 135 / MAG 136 / MMA 111 (zależne od posiadanych uprawnień i umiejętności) konstrukcji metalowych zgodnie z wymaganiami (rysunek techniczny i dokumentacja technologiczna)

Warunki pracy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 18 - 22 zł netto za każdą godzinę
• Pracę od poniedziałku do piątku: 6:00 – 14:00
• Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym (praca wewnątrz)
• Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy
• Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
• Szkolenia firmowe oraz szkolenia zewnętrzne branżowe
• Dojazd bez korków z większości lokalizacji (Rzeszów, Tarnów, Mielec) :)

Prześlij nam swoje Cv na adres: spawacz.fnka.qiya@tbapply.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu