Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda

  Spodnie narciarskie dla każdego kupisz w supersklep.pl!

October 6, 2022 14:17 - Moda i uroda - Kraków
150.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
”Super Sklep” to dystrybutor internetowy oferujący wyłącznie obuwie i ubrania popularnych marek m. in. Vans, New Balance, Supra, DC, Adidas, Reebok, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, zatem będą w stanie zachwycić również wymagających konsumentów. Sama oferta jest tak rozbudowana, że za każdym razem możemy znaleźć w niej coś, co akurat nas interesuje.
Firma separuje się na 5 głównych sekcji reprezentujacych 5 różnych styli. SNEAKERS SHOP to segment wielbicieli obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP oddaje kulturę związaną z odzieżą miejską. SKATEBOARD SHOP zaś jest sekcją z historią- to jeden z najwcześniej powstałych e-commerce powiązanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP oferuje doskonałej jakości sprzęt i odzież snowboardową. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP urzeczywistnia pragnienia nawet najbardziej rygorystycznych odbiorców. Każdy ze sklepów oferuje w swoim asortymencie ogrom akcesoriów i dodatków.

Wysoka jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z przystępnymi cenami. Jeżeli ktoś jest więc zainteresowany streetwear albo sportem ekstremalnym to obowiązkowo powinien zainteresować się ogółem oferty nieco bliżej!

*cena w ogłoszeniu jest ceną orientacyjną.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.