Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

  Meble w promocyjnych cenach 2018 OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 2, 2022 09:11 - Meble na zamówienie - Warszawa
1999.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Początki naszej działalności sięgają roku 2007. To wtedy poznawaliśmy rynek mebli i wyposażenia wnętrz. Przełomowy był rok 2010, gdy ruszył sklep Meblobranie.pl i już w pierwszym roku znalazliśmy się w pierwszej piątce start-upów 2010 na III Gali Polski Przedsiębiorczej. W roku 2011 studencki projekt zamienił się w spółkę prawa handlowego. Nasza oferta to kilka ogromna ilość produktów podzielonych na kilkanaście intuicyjnych kategorii.
Obecnie większość produktów trafia do klienta w terminie kilku dni od złożenia, a stale pracujemy nad tym aby było ich coraz więcej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty znanych marek, jak House & More, Bello Giardino, Nowy Styl jak również wybrane mniejszych polskich producentów oraz importerów. Stale doskonalimy metody weryfikacji dostawców gwarantując wysoką jakość oferowanych produktów i obsługę posprzedażową.

Jest nam bardzo miło, że wg. zewnętrznych serwisów z ocenami klientów prawie wszyscy Opineo 99% klienci są zadowoleni z zakupów u Nas. Okazywane przez Państwa zaufanie pozwala nam na szybki rozwój. Chcemy, aby klienci dokonując zakupu w naszym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl mieli gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów oraz płatności.

Zobacz Naszą ofertę na:
https://www.meblobranie.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.