Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi motoryzacyjne

  Tania pomoc drogowa na autostradzie A4, holowanie i laweta Wrocław OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 26, 2022 08:58 - Usługi motoryzacyjne - Wrocław (dolnośląskie)
120.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Całodobowa oferta taniej, profesjonalnej i niezawodnej pomocy drogowej z Wrocławia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej oraz holowaniu i przewożeniu pojazdów na lawetach. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i fachową autopomoc o każdej porze dnia i nocy.

Awaria lub usterka na drodze? Wypadek lub kolizja? W takich nieprzewidzianych sytuacjach najlepiej skorzystać z pomocy wyspecjalizowanej firmy, która zajmuje się niesieniem pomocy kierowcom na drodze oraz holowaniem pojazdów uszkodzonych lub po udziale w kolizji. Jesteśmy jedną z takich firm.

Działamy na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowościach Dolnego Śląska. Pomagamy kierowcom na autostradzie A4 od wrocławskiego odcinka do granicy niemieckiej oraz do Katowic.

Nasze usługi polecamy klientom, którzy potrzebują wymienić koło na drodze i nie mogą sobie poradzić lub nie mają zapasówki. Naładujemy również akumulator, który uległ rozładowaniu i uruchomimy Twoje auto. Dowieziemy też paliwo, w przypadku gdy zabraknie Tobie benzyny lub ropy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.