Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Dom i ogród > Wyposażenie wnętrz

  JabGlass - sklep z lampami OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 26, 2022 08:32 - Wyposażenie wnętrz - Sklep internetowy
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
W naszym życiu właściwe oświetlenie jest bardzo ważne. Od zwyczajnego oświetlenia na miejscu pracy do domowego zacisza, światło towarzyszy nam całe dnie. Światło wpływa na nasze samopoczucie zarówno barwą jak i natężeniem, wzbudzając w nas całą gamę różnych odczuć, od rozdrażnienia, jeżeli jest źle dobrane, do spokoju, gdy jest rozproszone i ciepłe.
Właśnie dlatego, JABGLASS ma w swojej ofercie taką dużą uwagę poświęca lampy podłogowe. Ich zadanie jest proste – wprowadzić odpowiednie oświetlenie do Państwa domu, ale efekt, który osiąga odpowiednio dobrana lampa podłogowa jest o wiele bardziej złożony.
Lampy podłogowe klasyczne pasują do praktycznie każdego wnętrza. Oczywiście, najlepiej komponują się, jako dopełnienie klasycznego stylu, ale i w nowoczesnym mieszkaniu czy biurze, jako kontrapunkt znakomicie dodadzą stylu i elegancji. Dyskretnie usytuowane, lub mocno wyeksponowane są ważnym elementem dekoracyjnym, a dzięki rozproszonemu światłu idealnie nadają się, jako konkurencja lub uzupełnienie górnego światła żyrandolowego.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.