Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Pracownik Magazynowy OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 28, 2020 05:33 - Dam pracę - Mielec ul. Targowa 3
3000.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Osoba zatrudniona na proponowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za prace magazynowe.
Wymagania
• Wykształcenie minimum średnie,
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań
• Chęci i motywacja do pracy
Zakres obowiązków
• Kompletowanie wysyłek do klienta.
• Rozładunek i załadunek samochodów.
• bieżące liczenie i sprawne sprawdzanie stanów magazynowych
• Podstawowe prace magazynowe.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizacji planu pracy
• Pracę w systemie jednozmianowym
• Dobrą atmosferę w pracy
• Atrakcyjny system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres k.szewc@agra.net.pl lub bezpośrednio u pracodawcy
Hurtownia Ogrodniczo-Budowlana AGRA
39-300 Mielec
ul.Targowa 3

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych"

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu