Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Sprzedawca

November 26, 2020 04:17 - Dam pracę - Mielec ul. Targowa 3
3000.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Hurtownia Ogrodniczo-Budowlana AGRA zatrudni do pracy na stanowisko Sprzedawca
Wymagania
• Wykształcenie minimum średnie
• Uprzejmość, komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
• Rzetelność, sumienność oraz wysoka kultura osobista
• Umiejętność pracy w zespole,
• Zaangażowanie i chęć do pracy.

Zakres obowiązków
• Kompleksowa obsługa klienta
• Sprzedaż produktów oraz pomoc w podejmowaniu decyzji zakupowych
• Obsługa programu sprzedażowego oraz kasy fiskalnej
• Dbanie o wygląd sklepu

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
• Pracę w systemie jednozmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres k.szewc@agra.net.pl lub bezpośrednio u pracodawcy
Hurtownia Ogrodniczo-Budowlana Agra
39-300 Mielec
ul. Targowa 3

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu