Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Operator maszyn i urzadzeń OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 28, 2020 05:35 - Dam pracę - Mielec
2600.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Zadania:
• obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych;
• kontrolowanie jakości wytworzonego produktu;
• dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy;
• realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych;
• zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń;
• wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń;
• przestrzegania przepisów BHP i p. poż
Nasze oczekiwania:
• doświadczonej osoby do pracy w obszarze produkcji;
• wykształcenie zawodowe (mile widziane techniczne);
• mile widziane "Uprawnienia SEP eksploatacji ""E"" - na stanowisku eksploatacji w zakresie elektroenergetycznym";
• mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
• umiejętność diagnozowania i usuwania awarii;
• dokładność, sumienność, terminowość, rzetelność, umiejętność pracy w zespole;
• komunikatywność, gotowość do pracy zmianowej.
Oferujemy:
• pracę w polskiej, stabilnej firmie;
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie (frekwencyjna, świąteczna, za polecenie pracownicze, za zgłoszenie udoskonaleń Kaizen);
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu